Стоматологічні томографи HDX Will Dentri (Дентрі) - купити в SDiMatriX UA

  • 3D (ПАНОРАМА+КТ+ЦЕФАЛОСТАТ)
  • Зона захоплення: 16х14,5 – 65 000$
  • Без цефалостату – 58 000$
  • Час сканування – 8 секунд
  • Час реконструкції менше 40 секунд
Діагностика
Технологічно
індивідуально
Професійно
DENTRI_05
Дентальний томограф Dentri Classic виготовляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів, оснащених цефалостатом.   Ця установка має широке поле зору і зможе зробити повноцінний панорамний знімок всього за одне сканування, що триває лише кілька хвилин. В результаті після комп’ютерної обробки лікар отримає HD-зображення високої якості, чого не зможе забезпечити жоден рентген-апарат, навіть найсучасніший.   Дентальний томограф Dentri Classic оснащений цефалостатом, завдяки якому стоматолог може отримати знімки у різних проекціях: латеральній, фронтальній, зворотній проекції Тауні та проекції Ватерса. Такі можливості апарату дозволяють його використовувати у роботі лікаря-ортодонта.

Ключові переваги комп'ютерного томографа Dentri Classic

  • Висока якість знімків. Стоматолог отримує чітке та контрастне зображення у 3D-форматі, на яке практично не впливають металеві елементи. Він може пошарово вивчити їх у різних проекціях, уважно вивчити найдрібніші деталі та роздрукувати фрагменти зрізів, що цікавлять.
  • Безпека для пацієнта. У апарату дуже низька доза рентгенівського випромінювання. Обстеження на ньому можуть пройти вагітні, діти та пацієнти похилого віку.
  • Висока швидкість діагностики. Обстеження хворого займає від кількох секунд до кількох хвилин.
  • Зручність роботи для стоматолога. Апарат має ергономічний дизайн, а комп’ютерне управління – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Просте обслуговування. Установку легко мити та дезінфікувати.

Тривалість обстеження та доза опромінення

На сканування томографами HDX Dentri потрібно кілька секунд, конкретний час обстеження залежить від характеру даних, які потрібні фахівцю.

 

Доза опромінення мінімальна і становить 1000-1200 mg, тобто не перевищує 1/30 від допустимих денних показників. Це значно нижче, ніж під час обстеження з використанням МРТ.

MAR

Особлива функція, за допомогою якої можна покращити якість зображення області, де є щільні сплави, що заважають проходженню рентгенівських променів. Вони здатні суттєво знизити діагностичну цінність знімка, проте з використанням алгоритму MAR (Metal Artifact Reduction) цього немає.

Регулювання висоти томографа

При обстеженні більшості дентальних томографів пацієнт змушений стояти. Однак у апарату Dentri Classic висота може регулюватися. Завдяки цьому кожен хворий може пройти сканування сидячи, що є особливо зручним для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

 

Крім того, при обстеженні в сидячому положенні якість знімків покращується, оскільки хворий менше рухається. Також таке обладнання відрізняється компактними розмірами, воно займає мало місця і його при необхідності легко пересунути.

Стоматологічні томорафи

HDX Will Dentri 3D Extended – стоматологічний томограф з цефалостатом; 3 в 1; 16×14,5 см

3D (ПАНОРАМА+КТ+ЦЕФАЛОСТАТ)
Зона захоплення: 16х14,5

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Extended 16×14.5 (з цефалостат) виробляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів, оснащених цефалостатом.

HDX Will Dentri 3D Classic – стоматологічний томограф з цефалостатом; 3 в 1; 16×8 см

3D (ПАНОРАМА+КТ+ЦЕФАЛОСТАТ)

Зона захвата: 16х8

Время сканирования – 8 секунд

Время реконструкции – менее 40 секунд

Дентальный томограф Dentri 3D Classic 16×8 с (цефалостатом) производит южнокорейская компания HDX WILL. Эту модель по достоинству оценили многие врачи-стоматологи. На сегодняшний день она считается одним из самых мощных и в то же время гибких компьютерных томографов, оснащенных цефалостатом.

HDX Will Dentri 3D Extended – стоматологічний томограф; 2 в 1; 16×14,5 см

3D (ПАНОРАМА+КТ)
Зона захоплення: 16х14,5

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Extended 16×14.5 виробляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів.

HDX Dentri 3D Classic – комп’ютерний томограф 2 у 1, FOV 16×8 см

3D (ПАНОРАМА+КТ)
Зона захоплення: 16х8

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Classic 16×8 виготовляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів

DENTRI_02 (1)

Технічні характеристики

Розмір Вокселя: 0,10, 0,15, 0,20, 0,25, 0,30
Поле огляду сенсора: 16х8 см, Free Fov
Час сканування: 8 (Ultra Fast Scan) або 24 (Normal scan) сек
Напруга у трубці: регулюється від 60 до 110 кВ
Фокальний діаметр: 0,5 мм
Сила струму у трубці: 5-10 мA
Час відновлення: менше 40 секунд з MAR

м. Харків

Стоматологічне діагностичне обладнання