Міографи у SDiMatriX UA

У стоматологічних клініках під час діагностики часто виникає необхідність обстеження жувальних та мімічних м’язів. З цією метою використовують спеціальні апарати – міографи, які є незалежними програмованими комплексами. У стоматології міографія застосовується при ортодонтичному, хірургічному та ортопедичному лікуванні.

 

Електроміограф оцінює координовану роботу та функціональні взаємини симетричних м’язів: агоністів, антагоністів та синергістів при рухах нижньою щелепою. Це унікальний пристрій, що дозволяє знайти пошкоджену ділянку тканини, де нервові закінчення не справляються зі своєю роботою та не передають імпульс м’язам.

Діагностика
Технологічно
індивідуально
Професійно

Суть міографії

Завдяки міографії можна виявити захворювання на ранній стадії та призначити відповідне лікування. Крім того, дослідження проводять з метою моніторингу перебігу патології та контролю результатів лікування, яке за необхідності можна відкоригувати.

Технічні можливості сучасних міографів

Сучасні апарати для електроміографії можуть провести спектральний та амплітудний аналізи, скласти інтегральну та спонтанну міограми, виконати інтерференційну міографію, розрахувати розрахунок F-хвилі та визначити Н-рефлекс.

Де придбати стоматологічний міограф?

У каталозі компанії SDiMatriX UA можна вибрати обладнання від провідних виробників – Viking Select (Словаччина), M-Test, Keypoint CS (Німеччина), Синапсис та інші. Вибір міографа для стоматології рекомендується проводити за такими характеристиками:
001
miograf-01
  • функциональность, которая зависит от установленного программного обеспечения и базы данных;
  • скорость передачи данных во время исследования;
  • простота использования (интуитивно понятный интерфейс, подключение к ноутбуку, планшету или ПК).
Менеджери компанії SDiMatriX UA завжди готові вас проконсультувати та допомогти з вибором будь-якого обладнання.

м. Харків

Стоматологічне діагностичне обладнання