Цифрова лицьова дуга Proarc для роботи з артикуляторами

Цифрова лицьова дуга Proarc використовується для роботи артикуляторами як механічними, так і віртуальними. Пристрій відрізняється високою точністю та компактними розмірами. Разом із 3D стійкою використовується при гіпсовці моделей в артикуляторах механічного типу.
Діагностика
Технологічно
індивідуально
Професійно

Переваги цифрової лицьової дуги Proarc

Лікарі-стоматологи, які використовують у своїй практиці цифрову лицьову дугу Proarc, відзначають такі позитивні моменти:
  • ймовірність технічних помилок під час виготовлення ортопедичної конструкції зведена до мінімуму;
  • суворе дотримання анатомічних пропорцій, завдяки чому повністю виключено порушення природного контуру особи;
  • довший термін експлуатації створеної конструкції;
  • скорочення адаптаційного періоду у пацієнта завдяки максимальній точності прилягання протезу.
Купити цифрову лицьову дугу

Стоматологічний томограф HDX Will Q-Face

Стоматологічні томографи Q-Face – унікальні установки 4-в-1, що поєднують комп’ютерну томографію, панорамний знімок та 3D-сканування лицьового відділу черепа. Тому можуть бути використані у стоматології, а й у інших галузях медицини, включаючи пластичну хірургію і отоларингологію, і навіть лікарні загального профілю.

HDX Will Dentri 3D Extended – стоматологічний томограф з цефалостатом; 3 в 1; 16×14,5 см

3D (ПАНОРАМА+КТ+ЦЕФАЛОСТАТ)
Зона захоплення: 16х14,5

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Extended 16×14.5 (з цефалостат) виробляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів, оснащених цефалостатом.

HDX Will Dentri 3D Classic – стоматологічний томограф з цефалостатом; 3 в 1; 16×8 см

3D (ПАНОРАМА+КТ+ЦЕФАЛОСТАТ)

Зона захвата: 16х8

Время сканирования – 8 секунд

Время реконструкции – менее 40 секунд

Дентальный томограф Dentri 3D Classic 16×8 с (цефалостатом) производит южнокорейская компания HDX WILL. Эту модель по достоинству оценили многие врачи-стоматологи. На сегодняшний день она считается одним из самых мощных и в то же время гибких компьютерных томографов, оснащенных цефалостатом.

Стоматологічний томограф HDX Will Q-Face-S

Стоматологічні томографи Q-Face-S – унікальні установки 4-в-1, що поєднують комп’ютерну томографію, цефалометрію, панорамний знімок та 3D-сканування лицьового відділу черепа. Тому можуть бути використані у стоматології, а й у інших галузях медицини, включаючи пластичну хірургію і отоларингологію, і навіть лікарні загального профілю.

HDX Will Dentri 3D Extended – стоматологічний томограф; 2 в 1; 16×14,5 см

3D (ПАНОРАМА+КТ)
Зона захоплення: 16х14,5

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Extended 16×14.5 виробляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів.

HDX Dentri 3D Classic – комп’ютерний томограф 2 у 1, FOV 16×8 см

3D (ПАНОРАМА+КТ)
Зона захоплення: 16х8

Час сканування – 8 секунд
Час реконструкції – менше 40 секунд

Дентальний томограф Dentri 3D Classic 16×8 виготовляє південнокорейська компанія HDX WILL. Цю модель оцінили багато лікарів-стоматологів. На сьогоднішній день вона вважається одним із найпотужніших і водночас гнучких комп’ютерних томографів

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X (12*10)

Стоматологічні томографи Eco-X (12*10) дозволяють зробити КЛКТ, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X S AI (12 * 10, scan, AI)

Стоматологічні томографи Eco-X AI (12*10, AI) із технологією штучного інтелекту дозволяють виконати КЛКТ, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X S 12 (12*10, scan)

Стоматологічні томографи Eco-X-S 12 (12*10, scan) дозволяють виконати КЛКТ та цефалометрію, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X S AI (12 * 10, scan, AI)

Стоматологічні томографи Eco-X-S AI (12*10, scan, AI) із технологією штучного інтелекту дозволяють виконати КЛКТ та цефалометрію, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X (16*9)

Стоматологічні томографи Eco-X (16 * 9) дозволяють виконати КЛКТ, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X AI (16*9, AI)

Стоматологічні томографи Eco-X AI (16*9, AI) із технологією штучного інтелекту дозволяють виконати КЛКТ, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X S 12 (16*9, scan)

Стоматологічні томографи Eco-X S 12 (16*9, scan) дозволяють виконати КЛКТ та цефалометрію, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

Стоматологічний томограф HDX Will Eco-X S 12 (16*9, scan)

Стоматологічні томографи Eco-X S AI (16*9, scan, AI) із технологією штучного інтелекту дозволяють виконати КЛКТ та цефалометрію, зробити панорамний знімок, сканувати моделі. Прекрасно підходять для використання в роботі ортодонтів та стоматологів-ортопедів.

digital_curv_01

Технічні характеристики пристрою

Технічні характеристики пристрою
Розміри: 100х100х50 мм
Вага: 150 г
Матеріал виготовлення: хірургічна сталь, пластик

м. Харків

Стоматологічне діагностичне обладнання